Vai jaunieši Tukumā gatavi #EiropasVēlēšanas2019! Nāc un piedalies !

infografika EPAS280 tūkstošiem Latvijas jauniešu* šogad būs iespēja 25. maijā izlemt Eiropas nākotni, piedaloties vēlēšanās un izsakot savu viedokli.

 

Ko domā jaunieši Tukumā? Nāc un piedalies Atklātajās stundās 20.martā:

          • "EIROPAS VĒLĒŠANAS 2019.GADA 25. MAIJĀ" --> Tukuma 2.vidusskolā plkst. 8:50. 

 

          • "EIROPAS NĀKOTNE" – kāda tā būs un kādu to gribam --> Tukuma Raiņa ģimnāzijā plkst. 11:40. 

 

Stundas ietvaros skolēni izmēģinās savus spēkus balsošanas ģenerālmēģinājumā. Gatavojamies #EiropasVēlēšanas2019!

 

Atklātās stundas tiek rīkotas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros. Programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas ir Eiropas Savienības mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem 70 Latvijas skolās, arī Tukumā, īsteno Eiropas Parlamenta birojs Latvijā. Plašāk: http://ttimv.eu/qfSu

 

Atklātās stundas laikā Jums būs iespēja izzināt jauniešu perspektīvu par Eiropas jautājumiem, lai tālāk motivētu, iedrošinātu arī sabiedrību savā pilsētā vai novadā apdomāt Eiropas Savienības lomu ikviena iedzīvotāja ikdienā un veicinātu iesaistīties 25. maijā notiekošajās Eiropas vēlēšanās.

Atklāto stundu temati un norises datumi Latvijā pieejami šeit: http://epfacebook.eu/qfRP.

 

Uz Atklātajām stundām gūt plašāku ieskatu Eiropas Savienības jautājumos ir aicināts ikviens interesents! Ņemot vērā, ka vietu skaits ierobežots, aicinām informēt par dalību pasākumā: pa tālruni +371 28622799 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

* balsstiesīgie Latvijas pilsoņi vecumā no 18-30 gadiem. Avots: Pilsonības un migrācijas pārvalde. 

 

Papildus informācija