Tukuma novada
Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs

TNJIC projekta konkurss 2023

TNJIPK2023

Ja Tu esi Tukuma novada jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem un Tev ir ideja, izmanto iespēju saņemt finansējumu līdz pat 500 euro savas ieceres īstenošanai. Iesniedz projektu līdz 23.martam un realizē to no 17.aprīļa līdz 31.oktobrim!
Tukuma novada jauniešu iniciatīvu projekta konkursa kopējais budžets ir 5000,00 euro (vienam projektam līdz 500,00 euro). Konkursu finansē Tukuma novada pašvaldība un organizē Tukuma novada Izglītības pārvaldes Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs.
Projektu var iesniegt jauniešu grupa, kurā ir vismaz trīs jaunieši, šādās jomās: jauniešu ar ierobežotām iespējām līdzdarbošanās, jauniešu līdzdalība politiskajos procesos, drošs un veselīgs dzīvesveids, vides uzlabošana un vides jautājumu risināšana, saturīga brīvā laika pavadīšana, jaunietis jaunietim, neformālās izglītības aktivitātes.
Tukuma novada Jauniešu iniciatīvu projektu konkursa 2023 nolikums un konkursa pieteikuma anketa:
10.martā plkst.16.00 tiks organizēts informatīvs seminārs, kurā tiks stāstīts par konkursu un par konkursa pieteikuma sagatavošanu. Iepriekšēja pieteikšanās https://ej.uz/tnjipk2023