Piedalies pirmajā Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu parlamentu festivālā "SKY' 2018"

sky2018 plakats Kad?          15. augustā reģistrēšanās no plkst.9.30

                  16. augustā  festivāla izskaņa ap plkst. 13.00

 
 
Kur?          atpūtas komplekss "Sveikuļi"
 
 
 
Kas?          skolu parlamentu vasaras festivāls
                     "SKY' 2018"
 
 
 

 

Hei, hei skolu parlamentārieši!

15. un 16. augustā organizējam pirmo Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu parlamentāriešu festivālu “SKY` 2018”, kas norisināsies atpūtas kompleksā “Sveikuļi” Tumes pagastā, Tukuma novadā. Informāciju par atpūtas kompleksu: www.sveikuli.lv

 

Piesakies, aizpildost festivāla dalībnieka anketu līdz 6.augustam šeit: http://ejuz.lv/sky2018 ! Uzrunā un iedrošini arī citus parlamentāriešus! Vietu skaits ierobežots!

Apstiprinot dalību festivālā, pēc 6.augusta visiem nepilngadīgajiem dalībniekiem uz e-pastu tiks nosūtīts vecāku atļaujas paraugs, kas jāiesniedz pie reģistrācijas. Jauniešiem līdz 18 gadu vecumam ierašanās un dalība pasākumā iespējama tikai ar vecāku rakstisku atļauju.

 

 

Programma būs interesanta un daudzveidīga!

Festivālā pie mums viesosies Kašers, Rīgas Hanzas vidusskolas parlamentārieši un ārzemju jaunieši. Būs informatīvas un radošas, kā arī sportiskas aktivitātes - spēles, nakts pārgājiens. Būs "fotobūda" un citi pārsteigumi.

 

Kā jau teikts pieteikuma anketā, atpūtas kompleksā “Sveikuļi” ierašanās un reģistrēšanās 15. augustā no plkst. 9.30 līdz plkst. 11.00. Šajā laikā arī ierīkosim festivāla dalībnieku naktsmītni jeb telšu pilsētiņu. Festivāla izskaņa un mājup došanās 16.augustā ap plkst. 13.00.

 

 

Pasākumu organizē Tukuma, Jaunpils un Engures novadu skolu parlamentāriešu brīvprātīgo grupa sadarbībā ar Tukuma novada Izglītības pārvaldes Multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru. Pasākumu atbalsta Tukuma novada un Jaunpils novadu pašvaldības, kā arī akciju sabiedrība "Tukuma Piens", sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne" un akciju sabiedrība "Jaunpils Pienotava".

 

Ja nepieciešama plašāka informācija par pasākumu, zvani: Ieva Upesleja 29255774

Papildus informācija