Tukuma izlūki 2018

Tukuma IZLUKI 2018 gala1Vai Tev patīk piedzīvojumi un adrenalīns? Vai Tu vēlies pārbaudīt uz ko esi spējīgs? Tad nokomplektē komandu un piedalies orientēšanās pasākumā ar izaicinošiem uzdevumiem "Tukuma izlūki 2018" !

Kad?         30.maijā plkst. 10.00

 

Kur?          Talsu iela 4

 

Kas?          Orientēšanās pasākums ar                                uzdevumiem "Tukuma                                       Izlūki 2018"

Sacensības organizē Tukuma novada Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs sadarbībā ar Jaunsardzes un informāciju centra Jaunsardzes departamenta 1. novada nodaļu, biedrību "Tukuma ielu vingrošanas sporta biedrība", biedrību "Dzīvotdegsme"un biedrības "Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija" Tukuma 12. skautu un gaidu vienību.


Sacensību dalībnieki jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem (ieskaitot).


Sacensības noris komandās. Komandu veido 5 dalībnieki, no kuriem vismaz viens ir pretējā dzimuma pārstāvis. Komandas, kurās nav vismaz 1 pretējā dzimuma pārstāvis, uz starta dalībai sacensībās netiks pielaistas.


Ekipējums dalībniekiem - komandu vienojošais elements ( vienojoši krekliņi, cepures, lakatiņi vai tml.), 1 mobilais telefons ar uzlādētu bateriju, laikapstākļiem un fiziskām aktivitātēm piemērots apģērbs.


Nepilngadīgajām personām dalība tikai ar vecāku atļaujām. Vecāku atļaujas vari atrast šeit.

Pasākuma nolikumu skatīt šeit.

Pieteikt savu komandu šeit.

Papildus informācija