Tukuma novadā sagatavo sadarbības un informācijas tīkla rekomendācijas

Tukuma nov.jauniešu infopunkts mazs

Tukuma novada Izglītības pārvalde un Tukuma novada Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs  26.septembrī rīkoja semināru „Sadarbības un informācijas tīkla jaunatnes jomā attīstība”, kurā vienkopus tikās jaunatnes jomas pārstāvji, gan tie, kas iesaistījušies Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam valsts budžeta finansētā projektā „Jaunatnes jomas sadarbības un informācijas tīkls Tukuma novadā”, gan citi, kas ikdienā strādā ar jauniešiem, kā arī jaunieši.

 

 

Pasākumu atklāja Normunds Rečs, Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītājs, atzīstot, ka informācijas pieejamībai ir liela nozīme, tāpēc kopīgiem spēkiem ar projekta komandu, pagastu pārvaldēm un informācijas koordinatoriem, ir izdevies izvietot jauniešiem domātus 15 informatīvos stendus un kopumā attīstīt jaunatnes jomas sadarbību un informācijas apriti novadā.

Normunds RečsSeminārs

 

 

Ieva Upesleja, Tukuma novada izglītības pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste klātesošos iepazīstināja ar projekta rezultātiem un pateicās visiem, kas atsaucās aicinājumam iesaistīties jauniešu informācijas sistēmas attīstīšanā Tukuma novadā.

Labās prakses piemēru, par darbu ar jaunatni laukos prezentēja Tamāra Videniece, Sēmes jauniešu centra vadītāja, iedevsmojot dalībniekus no pagastiem attīstīt jauniešu iniciatīvas savos pagastos.

Semināra praktiskajā daļā dalībnieki grupās izstrādāja rekomendācijas sadarbības un informācijas apmaiņas tīkla koordinēšanai un pilnveidošanai Tukuma novadā, kurās klātesošie iekļāva savus priekšlikumus un idejas dažādiem vietējā līmeņa problēmjautājumiem un izteica to iespējamos risinājumus. Semināra noslēgumā jaunatnes politikas eksperte Inese Šubēvica pastāstīja par aktualitātēm jaunatnes jomā Latvijā un Eiropā.

Tukuma novada informācijas tīkla kartē ir norādīta informācija par noteiktām info punktu atrašanās vietām un informācijas koordinatoru kontaktinformācija. Paralēli informācijas stendiem ir izveidots arī info punkts Facebook vietnē -facebook.com/tukumanovadajauniesiem. Ikviens tiek aicināts jaunāko informāciju jauniešiem sūtīt uz  e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , un tā tiks publicēta Tukuma novada jauniešu info punkta Facebook lapā un izvietota pie info stendiem.

 

Plašāka informācija pieejama sazinoties ar Ievu Upesleju, Tukuma novada izglītības pārvaldes jaunatnes lietu speciālisti pa tālr.: 29191694 vai rakstot uz e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Linda Kalniņa

Projekta Komunikācijas aktivitāšu koordinatore

 

Papildus informācija