Tukuma novadā jauniešiem izveidoti 15 informatīvie punkti

Infostends

 

Tukuma novada Izglītības pārvalde un Tukuma novada Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs sadarbībā ar Tukuma novada pagastu pārvaldēm, Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam valsts budžeta finansēta projekta „Jaunatnes jomas sadarbības un informācijas tīkls Tukuma novadā” ietvaros, septembra sākumā izvietoja 15 informatīvos stendus – jauniešu info punktus. Tie ir izvietoti Tukumā jauniešu centrā, tirdzniecības centrā „Tukums”, Tukuma Sporta skolā un katrā Tukuma novada pagastā, kā arī divās apdzīvotās vietās – Kaivē un Pienavā.

 

 INFO PUNKTS adrese         Buklets 1         Jauniešu info stendi mazs

 

Informācija par noteiktām info punktu atrašanās vietām un informācijas koordinatoru kontaktinformācija ir apkopota Tukuma novada informācijas tīkla kartē. Paralēli informācijas stendiem ir izveidots arī info punkts tiešsaistē, Facebook vietnē -facebook.com/tukumanovadajauniesiem. Ikviens tiek aicināts jaunāko informāciju jauniešiem sūtīt uz  e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , un tā tiks publicēta Tukuma novada jauniešu info punkta Facebook lapā un izvietota pie info stendiem.

 

Tie, kas ikdienā strādā ar jauniešiem un citi interesenti, 26. septembrī  plkst.13.00, Tukuma ledus hallē, ir aicināti uz semināru par jauniešu informācijas un sadarbības tīkla turpmāko attīstību novadā.

 

Plašāka informācija pieejama sazinoties ar Ievu Upesleju, Tukuma novada izglītības pārvaldes jaunatnes lietu speciālisti pa tālr.: 29191694 vai rakstot uz e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Atbalsts

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Linda Kalniņa

Projekta Komunikācijas aktivitāšu koordinatore

 

 

Papildus informācija