4. jauniešu forums

Afisa forumsTukuma novada 4.jauniešu forums "Aktīvs un BrīvPrātīgs", 2016. gada 4. oktobris plkst.13:00 līdz 16:00 Tukuma Ledus halles konferenču zālē.

Katru otro gadu Tukumā notiek jauniešu forums, kas pulcē interesentus, lai runātu par aktuāliem jautājumiem jaunatnes jomā. 4. jauniešu forums veltīts BRĪVPRĀTĪGAJAM DARBAM. Tā mērķis kliedēt aizspriedumus brīvprātīgo darbu, uzklausīt jauniešu viedokli, noskaidrot gatavību iesaistīties brīvprātīgajā darbā un izstrādāt priekšlikumus brīvprātīgā darba attīstībai Tukuma novadā.

Forumā aicināti piedalīties jaunieši, novada deputāti, NVO pārstāvji, pagastu pārvalžu vadītāji, jaunatnes darbinieki, skolotāji un ikviens interesents, kuram aktuāls jautājums par jauniešu brīvprātīgā darba attīstību Tukuma novadā.

PROGRAMMA:

13:00 Reģistrēšanās
13.15 Foruma atklāšana. Iepazīšanās.
13.30 Brīvprātīgā darba iespējas un dažādība - iedvesmas stāsti.
Foruma viesi:
Ints Teterovskis, jauniešu kora "Balsis" mākslinieciskais vadītājs, nodibinājuma "Rīga 2014" brīvprātīgo programmas vadītājs;
Kaspars Liepa, uzņēmējs - Kvazi Pizza īpašnieks, neformālās izglītības treneris un brīvprātīgais;
Zane Ozoliņa, jauniete, "AmCham Latvia" Programmu un dizaina menedžre, Go Beyond Alumni projektu koordinatore, brīvprātīgā;
Jaunieši - brīvprātīgie no Rojas novada Multifunkcionālā centra "Strops" un Rojupes bērnu un jauniešu iniciatīvu centra "Varavīksne".
14.10 Kafijas pauze, sarunas.
14.30 Darbs grupās. Darba grupas tēmas tiks precizētas.
15.15 Darba grupu rezultātu apskats. Domapmaiņa.
15.45 Kopsavilkums / Noslēgums

Pieteikšanās līdz 02.10.2016., aizpildot īsu anketu http://ej.uz/4jauniesuforums

 

Papildus informācija:

Jaunatnes lietu speciāliste

Dace Laukmane

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

29176212

Papildus informācija