Jauns un radošs

plakaats dzivesprieks„Jauns un radošs" - šī gada sezonas noslēguma pasākums aicina ikvienu sadzirdēt un ieraudzīt jauno ģitāristu, animatoru un mākslinieku padarīto 1. jūnijā plkst. 18:00 Tukuma ledus hallē.

Šīs sezonas laikā tika apgūtas tādas jaunas animāciju tehnikas kā origami un cietā plastika, kas ļāva veidot dažādus interesantus multfilmu scenārijus, tika veikti dažādi eksperimenti audio ierakstīšanā un montāžas veidošanā. Mākslinieki apguva arvien jaunas prasmes divdimensiju un trīsdimensiju darbos, apgūstot dažādas tehnikas, to īpašības un plašo pielietošanu. Jaunie ģitāristi iemācījās daudz jaunas dziesmas, mācījās improvizēt un arī sacerēja dziesmas- visa šī procesa rezultāts būs dzirdams jauno ģitāristu koncertā.

Pasākuma ietvaros tiks apbalvoti veiksmīgākie novembrī izsludinātā animāciju un zīmējumu konkursa „Dzīvesprieks" darbu autori, kuri tiek vērtēti divās vecuma grupās, izdalot 7 nominācijas. Konkursa organizētāji saka lielo paldies Sia „Charlot" par sagādātajiem pārsteigumiem konkursa dalībniekiem.
Šo visu un vēl daudz ko citu varēsiet redzēt un dzirdēt 1.jūnijā plkst. 18:00, Tukuma Ledus halles 2.stāvā.

Piedzīvojumiem bagātu vasaru un uz tikšanos Jauniešu centrā nākamsezon!

Informāciju sagatavoja
Arta Berezovska
+371 29873001

Papildus informācija