Let's Entreprise for the Future

8 aktīvi un radoši jaunieši no Tukuma jauniešu centra no 29. janvāra līdz 8. februārim dosies piedzīvojumiem bagātā ceļojumā uz Turciju, Sakarya pilsētu. Sakarya ir Turcijas province, kura atrodas Melnās jūras krastā. Mūsu jaunieši tur dodas ar vienotu mērķi aktīvi piedalīties Erasmus+ programmas jauniešu mobilitāte ietvaros izveidotajā projektā "Let's Entreprise for the Future".

Projekta mērķi ir nopietni:

veicināt pilsoņu aktīvu darbību Eiropas darba tirgū;
uzlabot jauniešu spējas un zināšanas, lai radītu sociālās uzņēmējdarbības projektus;
dalīties pieredzē un domās par brīvprātīgo darbu un mudināt jauniešu organizācijas apmaiņai un sadarbībai Eiropas līmenī.

Uzdevumi šo mērķu sasniegšanai:
veicināt brīvprātīgo darbu kā veidu, lai nodrošinātu formālās un neformālās izglītības iespējas kā būtisku instrumentu tālākizglītības procesā, un pievērst dažādu kopienu un jaunatnes darbinieku uzmanību jauniešu bezdarba problēmai.

Kopumā ieplānotas daudz un dažādas aktivitātes, būs vairāki semināri, darbosimies grupās, tiksimies ar vietējās domes pārstāvjiem, apskatīsim pilsētu, kultūras dienās iepazīsim projekta partneru – turku, azerbaidžānu un rumāņu – kultūru, kā arī prezentēsim paši savējo.

Sekojiet mums līdzi Jauniešu centra Facebook.com un Draugiem.lv lapās, noteikti publicēsim informāciju un bildes ar mūsu piedzīvojumiem.

Papildus informācija