UZMANĪBU - konkurss!!!

konkurss internets„Animācijas studija" aicina ikvienu piedalīties analogu animāciju konkursā par tēmu – veselīgs dzīvesveids! Animācijas studijā bērni un jaunieši jau trešo sezonu veido filmas, atklājot jaunas tehnikas un aktualizējot dažādas sabiedriski nozīmīgas tēmas. Tas ir interesants veids, kā bērnus un jauniešus nodarbināt brīvajā laikā un sniegt tiem iespēju produktīvi un attīstoši izmantot mūsdienu tehnoloģijas.

Konkursā var piedalīties ikviens skolnieks, vecuma grupā no 7 – 15 gadiem, iesūtot savu analogas tehnikas animāciju. Konkursa tēma – Veselīgs dzīvesveids.

Konkursā tiek vērtētas tikai individuālas analogas tehnikas animācijas.

Vērtēšana norisināsies divās vecuma grupās – no 7 – 10 gadiem un no 11 – 15 gadiem, katrā izšķirot 7 nominācijas – tehnikas oriģinalitāte, interesantākais stāsts, veiksmīgākā montāža , oriģinālākā animācija, veselīgākā animācija, veiksmīgākā plastalīna animācija un augstā pacietības mēra nominācija.

Darbus iesūtīt Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 20. janvārim. Iesūtot darbu, norādīt darba autora vārdu, uzvārdu, vecumu, skolu un kontakttālruni.

Labāko autoru sumināšana norisināsies Animācijas studijas sezonas noslēguma pasākumā 28. janvārī.

Konkursu atbalsta „Charlot", „Baltais" un Tukuma Jauniešu centrs.

Informāciju sagatavoja
Arta Berezovska
+371 29873001

Papildus informācija